Categories Menu

Lecsót eltenni vagy készen vásárolni

Lecsót eltenni vagy készen vásárolni? A szempontok,  amelyeknek alapján eldönthető ez a kérdés: az egészség, a pénz, az idő és a minőség. 

Kidunsztolt lecsó 1

Lecsót eltenni vagy készen vásárolni?

A kérdést négy szempont döntheti el:

  1. az egészség,
  2. a pénz
  3. az idő és
  4. a minőség.

Egészség

Amikor elteszel bármit, legalább az elkészítés folyamatát te felügyeled (sajnos, az alapanyagok kiválasztásánál kevés a lehetőség a jó döntésre, mivel a bio élelmiszerek az átlagembernek drágák – törekedj arra, hogy magyar terméket vásárolj). Egészségi szempontból tehát érdemes lecsót eltenni. 

Pénz

A nyersanyagok mindig kevesebbe kerülnek, mint a késztermék, tehát pénzt takarítasz meg. Ezt példákon is bemutatom majd. Pénzmegtakarítás szempontjából tehát érdemes lecsót eltenni. 

Idő

Természetesen a készen vásárolt dolgokhoz képest időt fektetsz be (itt is érvényes: az idő pénz), de ezt az időt valamennyire te szabályozhatod: akkor végzed el ezt a munkát, amikor egy kicsit több időd van és nyugodtan vond be a családtagokat: a párodat, nagyobb gyerekeidet a bevásárlásba és az előkészítésbe. Mivel nagy tételben főzöl, az egyes adagokra jutó idő kevesebb, mintha minden alkalommal főznél. Nagyon szerencsés vagy, ha ezt a munkát az édesanyád vagy a nagymamád elvégzi helyetted: akkor tiszta időnyereség. Ez az egyetlen pont, ami ellene szólhat annak, hogy érdemes lecsót eltenni. 

Minőség

Nézz meg egyszer pl. egy boltban vásárolható kész üveges lecsót és hasonlítsd össze egy otthon eltettel. A vásárolt lecsó 30 – 40 % paprikát tartalmaz, és az felszeletelve paradicsom szószban úszik (jó hígban). Az otthon eltett kb. 60 %-ot és darabos paradicsomot. Őszintén szólva az üzletekben kapható lecsót én meg sem venném, inkább lemondanék róla. Minőség szempontjából tehát egyértelműen érdemes lecsót eltenni. 

Lecsót eltenni vagy készen vásárolni

  

Példa

(a mostani árakkal)  a megtakarításra: 

Lecsó eltenni:

  • Zöldpaprika           5 kg     á      150 Ft                    összesen  750 Ft
  • Paradicsom            2 kg            200 Ft                                  400 Ft
  • Hagyma                 1 kg            170 Ft                                  170 Ft
  • Zsír/olaj, paprika, só                                                             180 Ft

Összesen –  10 üveg lett                                                            1500 Ft   

Egy üveg ára                                                                             150 Ft

Üzletben (40 % paprikával 300-500 Ft)                                          400 Ft

Megtakarítás (a minősgről ne is beszéljünk) 1 üvegnél                      250 Ft

A fenti mennyiségből készült 10 üvegnél (nekem ennyi lett)           2500 Ft

Sok ez vagy kevés? – Döntsd el te!
A lecsót eltenni vagy készen vásárolni c. cikk képei: saját felvétel.

 

Így tehetsz el lecsót!

 

Képek: saját eltevések saját felvételei

Ha tetszett, oszd meg ismerőseiddel!

    Szólj hozzá!

    Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

    A weboldal az Ön kényelme érdekében ún. cookie-kat vagy sütiket használ. További információk

    Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Engedélyezem" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

    Bezárás